Kontakt

 

Rosa -pusselbit

Funkisgruppen AB

Telefonnummer 08-522 501 60
alla dagar 07:00 - 23:00 

Post: Box 6006
171 06  SOLNA
Besök: Korta gatan 7, 9 tr
171 54  SOLNA

info@funkisgruppen.se

www.funkisgruppen.se

 

Företagets ledning:

Bla pusselbit

Helena Eriksson
VD

Tel: 08-522 501 62

Mobil: 073-973 83 20

helena.eriksson@funkisgruppen.se 

Lime -pusselbit

Helena Karlsson
Uppdragschef för Boendestöd, Ledsagarservice, Avlösarservice 

Tel: 08-522 501 64

Mobil: 073-973 83 40

helena.karlsson@funkisgruppen.se


Rosa -pusselbit

Christina B. Embretsen
Kvalitetskoordinator

Tel: 08-522 501 61

Mobil: 073-973 83 10

christina.embretsen@funkisgruppen.se 


Gul pusselbit

Jesper Ringvall 
Samordnare Daglig Verksamhet

Tel: 08-522 501 60
Mobil: 070-419 58 59

jesper.ringvall@funkisgruppen.se 

 

 Gul pusselbit

Emma Lindberg, (Barnledig, åter maj 2017)
Verksamhetschef Daglig Verksamhet

Tel: 08-522 501 60
Mobil: 073-973 83 50

emma.lindberg@funkisgruppen.se 

 

 Orange -pusselbit

Nenne Fransson Widegren
Ansvarig klagomålshantering

Mobil: 070-404 21 40

nenne.f.widegren@funkisgruppen.se