Kontakt

VÄXELNUMMER

NORR: Solna, Sollentuna, Stockholm, Lidingö, Täby, Nacka, Österåker

08-522 501 60

VÄXELNUMMER

Järfälla

072-373 41 75

VÄXELNUMMER

Västerås

072-151 93 35

NORR

Boendestöd, ledsagning och avlösning: Solna, Sollentuna, Lidingö, Täby, Nacka, Österåker

Kristin Berg, Uppdragschef

073-973 83 40

kristin.berg@funkisgruppen.se

Solna, Sollentuna, Lidingö, Täby, Nacka

Boendestöd, ledsagning och avlösning

Sofia Setterberg, Samordnare

076-573 48 53

sofia.setterberg@funkisgruppen.se

green-puzzle

JÄRFÄLLA

Boendestöd, ledsagning och avlösning

Ida Thomasson, Uppdragschef, Eva-Lena Östlund, Diana Bahnan Daoud, Samordnare

076-573 48 59, 073-906 94 05, 076-285 28 79

fornamn.efternamn@funkisgruppen.se

green-puzzle

JÄRFÄLLA

Daglig verksamhet och Sysselsättning

Nenne Fransson Widegren, Samordnare

070-404 21 40

nenne.f.widegren@funkisgruppen.se

STOCKHOLM

Boendestöd, ledsagning och avlösning

Kim Agbrink, Samordnare

072-260 22 30

kim.agbrink@funkisgruppen.se

SOLNA

Daglig Verksamhet och Sysselsättning

Jennie Eriksson, Samordnare

073-653 73 08

jennie.eriksson@funkisgruppen.se

VÄSTERÅS

Boendestöd, ledsagning och avlösning

Helena Karlsson, Uppdragschef

072-833 25 11

helena.karlsson@funkisgruppen.se

VD

Helena Eriksson

08-522 501 62, 073-973 83 20

helena.eriksson@funkisgruppen.se

green-puzzle

SYNPUNKTER och KLAGOMÅL

Nenne Fransson Widegren

070-404 21 40

nenne.f.widegren@funkisgruppen.se

PROJEKTLEDARE

Christina B. Embretsen

08-522 501 61, 073-973 83 10

christina.embretsen@funkisgruppen.se

KVALITETSKOORDINATOR

Jimmy Persson

072-833 22 76

jimmy.persson@funkisgruppen.se