Kontakt

Växelnummer

Solna, Sollentuna, Stockholm, Lidingö, Täby och Nacka

08-522 501 60

Växelnummer

Järfälla

072-373 41 75

Växelnummer

Västerås

072-151 93 35

Kristin Berg, Uppdragschef

Boendestöd, ledsagning och avlösning

Solna, Sollentuna, Lidingö, Täby och Nacka

073-973 83 40

kristin.berg@funkisgruppen.se

green-puzzle

Lina Abbas, Samordnare

Boendestöd, ledsagning och avlösning

Järfälla

073-906 96 77

lina.abbas@funkisgruppen.se

Helena Karlsson, Uppdragschef

Västerås

072-833 25 11

helena.karlsson@funkisgruppen.se

Tina Trensmar, Samordnare

Boendestöd, ledsagning och avlösning

Stockholm

072-260 22 30

tina.trensmar@funkisgruppen.se

Jesper Ringvall, Samordnare

Daglig Verksamhet och Sysselsättning

Solna

070-419 58 59

jesper.ringvall@funkisgruppen.se

Jennie Eriksson, Samordnare

Daglig Verksamhet och Sysselsättning

Solna

073-653 73 08

jennie.eriksson@funkisgruppen.se

Helena Eriksson

VD

08-522 501 62

073-973 83 20

helena.eriksson@funkisgruppen.se

green-puzzle

Nenne Fransson Widegren

Daglig verksamhet och Sysselsättning

Järfälla

070-404 21 40

nenne.f.widegren@funkisgruppen.se

green-puzzle

Nenne Fransson Widegren

Ansvarig klagomålshantering

070-404 21 40

nenne.f.widegren@funkisgruppen.se

Christina B. Embretsen

Kvalitetschef

08-522 501 61

073-973 83 10

christina.embretsen@funkisgruppen.se