Kontakta oss

Funkisguppen AB – Huvudkontor

info@funkisgruppen.se

Tel: 08-522 501 60 (alla dagar 06:00 – 23:00)

Helena Eriksson

VD

073-973 83 20
helena.eriksson@funkisgruppen.se

Ida Thomasson

Etablering- och utvecklingsansvarig

073-973 83 30
ida.thomasson@funkisgruppen.se

Emma Lindberg

Avtals- och kvalitetsansvarig

073-973 83 50
emma.lindberg@funkisgruppen.se

Ingela Sandström

Ekonomichef

073-347 55 12
ingela.sandstrom@funkisgruppen.se

Madeleine Solenäng

Uppdragschef

073-906 91 92
madeleine.solenang@funkisgruppen.se

Maria Moberg

Uppdragschef

076-241 94 12
maria.moberg@funkisgruppen.se

Maral Daneshfar

Uppdragschef

072-931 82 01
maral.daneshfar@funkisgruppen.se

Shiva Mirzaei

Uppdragschef

070-056 06 15
shiva.mirzaei@funkisgruppen.se

Kontaktuppgifter till kommunerna

Täby - Kontaktuppgifter

DV Solna

Denise Friberg
denise.friberg@funkisgruppen.se
0733-47 55 72

DV Österåker
Johan Hagström
johan.hagstrom@funkisgruppen.se
073-915 77 50


Leyla Galvez
leyla.galvez@funkisgruppen.se
0733-47 55 75


Elisabeth Singh
elisabeth.singh@funkisgruppen.se
0733-47 55 92


Leyla Galvez
leyla.galvez@funkisgruppen.se
0733-47 55 75


Elisabeth Singh
elisabeth.singh@funkisgruppen.se
0733-47 55 92


Leyla Galvez
leyla.galvez@funkisgruppen.se
0733-47 55 75


Elisabeth Singh
elisabeth.singh@funkisgruppen.se
0733-47 55 92

Stockholm - Kontaktuppgifter 


Denise Friberg
denise.friberg@funkisgruppen.se
0733-47 55 72

SY Solna

Denise Friberg
denise.friberg@funkisgruppen.se
0733-47 55 72

SY Skärholmen

Madeleine Solenäng
madeleine.solenang@funkisgruppen.se
073-906 91 92


Diana Issa
diana.issa@funkisgruppen.se
0733-47 55 42


Diana Issa
diana.issa@funkisgruppen.se
0733-47 55 42


Diana Issa
diana.issa@funkisgruppen.se
0733-47 55 42

Järfälla - Kontaktuppgifter

DV Solna

Denise Friberg
denise.friberg@funkisgruppen.se
0733-47 55 72

DV Järfälla

Maja Öhlund
maja.ohlund@funkisgruppen.se
070-404 21 40

SY Solna

Denise Friberg
denise.friberg@funkisgruppen.se
072-851 67 51

SY Järfälla

Maja Öhlund
maja.ohlund@funkisgruppen.se
070-404 21 40

Diana Bahnan Daoud
diana.bahnan-daoud@funkisgruppen.se
0733-47 55 73

Diana Bahnan Daoud
diana.bahnan-daoud@funkisgruppen.se
0733-47 55 73

Diana Bahnan Daoud
diana.bahnan-daoud@funkisgruppen.se
0733-47 55 73

Österåker - Kontaktuppgifter 

Västerås - Kontaktuppgifter

Therese Kalén
therese.kalen@funkisgruppen.se
073-630 29 20

Marica Ekstrand
marica.ekstrand@funkisgruppen.se
073-933 16 47

Marica Ekstrand
marica.ekstrand@funkisgruppen.se
073-933 16 47

Marica Ekstrand
marica.ekstrand@funkisgruppen.se
073-933 16 47

Haninge - Kontaktuppgifter

Annie Högberg
annie.hogberg@funkisgruppen.se
073-915 78 49

Annie Högberg
annie.hogberg@funkisgruppen.se
073-915 78 49

Annie Högberg
annie.hogberg@funkisgruppen.se
073-915 78 49

Huddinge - Kontaktuppgifter 

Tyresö - Kontaktuppgifter


Madeleine Solenäng
madeleine.solenang@funkisgruppen.se
073-906 91 92


Madeleine Solenäng
madeleine.solenang@funkisgruppen.se
073-906 91 92

Annie Högberg
annie.hogberg@funkisgruppen.se
073-915 78 49

Annie Högberg
annie.hogberg@funkisgruppen.se
073-915 78 49

Annie Högberg
annie.hogberg@funkisgruppen.se
073-915 78 49

gym@funkisgruppen.se
Växeltelefon: 073-915 78 34

gym@funkisgruppen.se
Växeltelefon: 073-915 78 34

Sollentuna - Kontaktuppgifter


Denise Friberg
denise.friberg@funkisgruppen.se
0733-47 55 72


Leyla Galvez
leyla.galvez@funkisgruppen.se
0733-47 55 75


Elisabeth Singh
elisabeth.singh@funkisgruppen.se
0733-47 55 92


Leyla Galvez
leyla.galvez@funkisgruppen.se
0733-47 55 75


Elisabeth Singh
elisabeth.singh@funkisgruppen.se
0733-47 55 92


Leyla Galvez
leyla.galvez@funkisgruppen.se
0733-47 55 75


Elisabeth Singh
elisabeth.singh@funkisgruppen.se
0733-47 55 92


Jukka Kaski
jukka.kaski@funkisgruppen.se
070-056 27 13

Nacka - Kontaktuppgifter 

Annie Högberg
annie.hogberg@funkisgruppen.se
073-915 78 49

Annie Högberg
annie.hogberg@funkisgruppen.se
073-915 78 49

Annie Högberg
annie.hogberg@funkisgruppen.se
073-915 78 49

Annie Högberg
annie.hogberg@funkisgruppen.se
073-915 78 49

Annie Högberg
annie.hogberg@funkisgruppen.se
073-915 78 49

Lidingö - Kontaktuppgifter 


Diana Issa
diana.issa@funkisgruppen.se
0733-47 55 42


Diana Issa
diana.issa@funkisgruppen.se
0733-47 55 42

Solna - Kontaktuppgifter 

Dv Solna

Denise Friberg
denise.friberg@funkisgruppen.se
0733-47 55 72

Dv Järfälla

Maja Öhlund
maja.ohlund@funkisgruppen.se
070-404 21 40


Leyla Galvez
leyla.galvez@funkisgruppen.se
0733-47 55 75


Elisabeth Singh
elisabeth.singh@funkisgruppen.se
0733-47 55 92


Leyla Galvez
leyla.galvez@funkisgruppen.se
0733-47 55 75


Elisabeth Singh
elisabeth.singh@funkisgruppen.se
0733-47 55 92


Leyla Galvez
leyla.galvez@funkisgruppen.se
0733-47 55 75


Elisabeth Singh
elisabeth.singh@funkisgruppen.se
0733-47 55 92